UDEA tasarım ve üretim tecrübesini sadece kendi raf ürünleri sunmanın ötesinde, müşteri talebi doğrultusunda nihai ürün taleplerini gerçekleştirmek için de kullanmaktadır. Ürünler, UDEA müşterisi adına tasarlanmakta ve yine müşterinin markası ile üretilebilmektedir.

UDEA bir ürün fikrine sahip müşterilerine tasarımdan üretimine kadar olan sürecin tamamını kapsayan mühendislik hizmeti vermektedir. Bu mühendislik hizmetleri proje odaklı tasarım destek planlamasından, mühendis kaynağı sağlamaya veya proje yönetimini de kapsayan tümüyle anahtar teslim projelere kadar çeşitli yaklaşımları içerebilir.

UDEA’nın tasarım ve uygulama mühendisleri özellikle RF ve analog donanım tasarımı , mikrokontroller ve FPGA yazılımı konularında deneyimli, eğitimli, bilgili ve profesyonel ekipler şeklinde projeniz için gereken tüm desteği teknolojideki en son yenilikleri dikkate alarak vermeye hazırdır.

UDEA sistem spesifikasyonlarının belirlenmesinden, tasarım, prototip üretimi, pilot üretim ve seri üretim/test aşamalarına kadarki proseslerde katılım sağlayan bir tasarım evi olarak hizmet vermektedir. Gelişmiş cihazlarla donatılmış laboratuarları sayesinde, elektronik ürün ve/veya sistem üreticileri için referans bir merkez haline gelmiş bulunmaktadır.

https://udea.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir